Noordwest op zijn best!

De Commerciële Club Noordwest-Friesland de ondernemersvereniging voor Noordwest-Friesland. Een vereniging die ruim 250 ondernemers uit Franeker, Harlingen en de aangrenzende gemeenten met elkaar in contact brengt.

lees meer>>

Verslag zomerborrel 30 juni in Franeker

Op 30 juni hadden we opnieuw een veel bezochte zomerborrel voor de leden van de CCNWF.  Hieronder vindt u een impressie van deze geslaagde netwerkbijeenkomst.

Zomerborrel 30 juni 2011

Een drietal bedrijven gaven ons weer de kans om eens in hun “keuken” te kijken. Want wat doen die bedrijven nu precies? Ook al komen we hun bedrijfsnaam overal tegen en kennen we de ondernemers, toch komt ons beeld niet altijd overeen met de werkelijkheid.

Gezien de grote opkomst waren de verwachtingen hoog gespannen. Dit, in combinatie met goede weersvoorspellingen, waren de ingrediënten voor een leerzame, ontspannen en bovenal gezellige middag.


Autoschadeherstelbedrijf Keizer

Gastheer van vandaag, Dirk Keizer van Autoschadebedrijf Keizer uit Franeker. Autoschade Keizer is een bedrijf dat zich richt op het handelen en repareren van auto's.
Eigenaar Dirk Keizer nam ons mee naar het ontstaan van zijn bedrijf, de groei en de vestiging op de huidige locatie. Speerpunten van het bedrijf zijn schadeherstel en spuitwerk.

Met een eigen spuitcabine kan hoogstaande kwaliteit worden geleverd, zoals was te zien bij de getoonde auto. Ook kon middels een bijna volledig gestripte sportauto worden getoond dat schadeherstel meer is dan een deukje terugslaan.

Van der Weerd Installatietechniek

Het tweede bedrijf wat hun deuren opende voor de ca. 100 belangstellende ondernemers was Van der Weerd Installatietechniek. Met ruim 60 medewerkers, draait alles om allround vakmanschap. Logisch in een branche waarin een schoon milieu steeds belangrijker wordt, de marktvraag zich snel ontwikkelt en techniek steeds meer mogelijkheden biedt.


Middels een keurig verzorgde PowerPoint presentatie werd het bedrijf aan ons voorgesteld. Voortdurend innovatief blijven en kwaliteit bieden is het credo. Of het nu gaat om industriële bouw, utiliteitsbouw of woningbouw: Van der Weerd is volop bezig met innovatie, vooral op het gebied van duurzaam installeren, IT en communicatie, beveiliging, comfort, bustechnologie en industriële informatisering.

Na de aansluitende rondleiding door de kantoren, tekenkamer en de winkel werd de weg door de magazijnen vervolgd naar de buurman…

H
aaima Franeker

 

Haaima, een begrip in Friesland. We denken dan aan Peugeot, maar Haaima is meer. Sinds enkele weken ook Suzuki dealer in Franeker.

Net zoals er over de Elfstedentocht, het fierljeppen, kaatsen of skûtsjesilen wordt gesproken… Zo wordt er ook over Haaima gesproken. Want Haaima, met vestigingen in Leeuwarden, Wirdum,  Franeker en Burgum, is een begrip. Daar wordt iedere klant op maat bediend. Prachtige personenauto’s, bestelwagens  Haaima lost elk mobiliteitsprobleem op.


Naast nieuwe auto’s verkoopt Haaima ook occasions, in veel gevallen voorzien van het zogenaamde ‘Leeuwekeur’. Een garantie voor kwaliteit. Elke auto is helemaal binnenstebuiten gekeerd voordat hij verkocht wordt. Haaima geeft op die auto’s dan ook een jaar garantie en een heel pakket aan voordelen. En wil men niet kopen? Dan kan men bij Haaima ook huren.

Uiteraard beschikt Haaima ook over een eigen werkplaats. Daar worden alle voorkomende werkzaamheden verricht. De klant wordt van A tot Z geholpen. Of hij nu in een Peugeot rijdt, of op een karretje van vier wielen, dat maakt niets uit.

Na de rondleidingen langs de 3 bedrijven, waren we weer terug bij gastheer Dirk Keizer.

Hier had Wally’s catering inmiddels de tap aangesloten, de wijn en overige drankjes ingeschonken en kon er buiten, op een zonnig terras, worden nagepraat over de opgedane informatie van de drie bedrijven. Voorzitter Yde Koopmans bedankte nogmaals de drie ondernemers en overhandigd hen een commerciële klomp.

Aansluitend nam penningmeester Anne Bergsma de microfoon ter handen en startte met een heuse veiling. Tijdens de bedrijfsbezoeken in Harlingen op 19 mei jongstleden, had het bestuur van de CCNWF twintig loten gekocht. De opbrengst van deze lotenverkoop kwam geheel ten goede aan het Ronald Mc Donaldhuis. Op deze gekochte loten heeft onze club enkele prijzen gewonnen: een fiets, een zijden shawl, dinerbon van € 50 en een cap
.

Als een heuse veilingmeester wist Anne de gewonnen prijzen onder de hamer te brengen. Binnen het bestuur is besproken dat de opbrengst van deze veiling wederom ter bate komt van het Ronald Mc Donaldhuis te Leeuwarden. Het feit dat er op een dinerbon van € 50,= vervolgens voor € 100,= wordt geboden, getuigt van de betrokkenheid van onze leden.

Uiteindelijk wist Anne bovenop de € 1.000,= van de verkoop van de loten zelf, nog eens € 885,= te vergaren, welke werd overhandigd aan Trienke Reijgersberg.

Aansluitend werd ook de barbecue ontstoken. De heerlijke vleesgerechten zorgden direct voor lange rijen hongerige ondernemers. Onder het genot van een satéstokje, hamburger of kip, werd nog lang nagepraat, het netwerk verruimd of gewoon gelachen.
De activiteitencommissie kijkt wederom terug op een geslaagde bijeenkomst.





Terug naar het overzicht

13-05-2012 - 10:47

Uitnodiging Bestuurlijke Koers gem. Harlingen 22 mei a.s. Het gemeentebestuur van Harlingen nodigt u uit om mee te praten over de b...

19-04-2012 - 08:52

Tot 1 mei aanmelden voor het Koploperproject Lees meer over het project, de initiatiefnemer, deelname en kosten in ...

25-05-2012   16:15-20:00

Bedrijfsbezoeken Franeker: een kijkje in de keuken bij... Met de CCNWF een kijkje in de keuken bij... 25 mei aanstaande hebben we twe...

25-05-2012   16:15-20:00

Bedrijfsbezoek Franeker 25 mei a.s. gaan we weer een tweetal bedrijven in Franeker bezoeken. De uit...